output-onlinepngtools (5)

Acht van Bladel

The oldest classic race for juniors in the Netherlands
24, 25 and 26 june 2022
output-onlinepngtools (5)

Acht van Bladel

The oldest classic race for juniors in the Netherlands
24-25-26 juni 2022
output-onlinepngtools (5)

Acht van Bladel

output-onlinepngtools (6)
Logo_Kleur
24, 25, 26 juni 2022

Menu

Organisation

Stichting Wielerevenementen Bladel

De organisatie van de BESTRONICS Acht van Bladel

Name Positie Phone Email
Hans Dorscheidt Chairman 0497-384815 or 06-15035972 hansdorscheidt@gmail.com
Jolanda Maton Secretary 06-29753093 jolandamaton@upcmail.nl
Ton Gijsbers Treasurer 06-51536198 am.gijsbers@hetnet.nl
Susanne Groeneveld PR and Media  06-33702021 susannegroenveld@upcmail.nl
Tom Schellekens Teamcoördinator 06-50806996 tschellekens1@hotmail.com
Richard van Hout Course Director 06-27206525 richardvanhout@ziggo.nl
       

Bestuur TWC Het Snelle Wiel

Name Positie Phone Email
Rob Kuijpers Chairman +31629279379 voorzitter@hetsnellewiel.nl
Regina Cornelis Secretary +31612491763 secretaris@hetsnellewiel.nl
Vacant Treasurer   penningmeester@hetsnellewiel.nl
Hans Bogaars Media, Sponsoring & PR 0497-643154 sponsoring@hetsnellewiel.nl
Wilfred Klappe Jeugdcommissie +31614434681  jeugd@hetsnellewiel.nl
vacant Sportzaken (Senioren) / rennerszaken@hetsnellewiel.nl
 / Algemene Zaken  / wielerparcours@hetsnellewiel.nl

Overige TWC Het Snelle Wiel

Name Positie Phone Email
Carmen van Gompel Ledenadministratie 0628538336 ledenadministratie@hetsnellewiel.nl
Cindy Klappe Kledingbeheer 0612904789 kledingbeheer@hetsnellewiel.nl
Koen van de Ven Hoofdtrainer MTB / mtb@hetsnellewiel.nl
Joost van Deursen Soigneur 040-2854318 soigneur@hetsnellewiel.nl
Cor van Hoof Toerclub 0640095922 toerclub@hetsnellewiel.nl
Wil Baselmans Voorzitter Sporttechnische Commissie 0611731082 coordinator@hetsnellewiel.nl
Jurgen van Limpt  Beheer website  / website@hetsnellewiel.nl