Geachte sportvriend,
Zelf hadden we willen wachten tot begin mei en dan pas een besluit willen nemen, maar de UCI (internationale wielrenunie) heeft dat nu voor ons gedaan. Tot 1 juli mogen er geen internationale wedstrijden worden gehouden. Dat betekent dat de 71ste HAPERT Acht van Bladel dit jaar niet kan doorgaan.
Tot onze grote spijt natuurlijk, want we waren juist zo blij met de internationale status en de interesse van buitenlandse ploegen. Van Denemarken tot Australië is belangstelling getoond om naar Bladel te komen.
We hebben er nog even aan gedacht onze wedstrijd naar het najaar te verschuiven omdat de behoefte om wedstrijden te rijden, zeker bij tweedejaars junioren, na zo’n lange tijd van ‘stilliggen’, erg groot is.
Maar we hebben besloten dat het beter is om alle pijlen te richten op 25, 26 en 27 juni 2021.
Samen gaan we er dan een spetterende koers van maken met kleppers van internationale allure aan de start.
Rest mij nog jullie sterkte te wensen in deze ongetwijfeld ook voor jullie niet eenvoudige tijd!
Met vriendelijke groet,
Richard van Hout,
Koersdirecteur, namens het bestuur van Stichting Wielerevenementen Het Snelle Wiel