output-onlinepngtools (5)

Acht van Bladel

Nederlands oudste klassieker voor junioren
30 juni, 1 en 2 juli 2023
output-onlinepngtools (5)

Acht van Bladel

Nederlands oudste klassieker voor junioren
30 juni, 1 en 2 juli 2023
output-onlinepngtools (5)

Acht van Bladel

output-onlinepngtools (6)
Logo_Kleur
30 juni, 1 en 2 juli  2023

Menu

Organisatie

Stichting Wielerevenementen Bladel

De organisatie van de BESTRONICS Acht van Bladel

Naam Positie Telefoon Email
Hans Dorscheidt Voorzitter 0497-384815 of 06-15035972 voorzitter@achtvanbladel.nl
Jolanda Maton Secretaris 06-29753093 secretaris@achtvanbladel.nl
Ton Gijsbers Penningmeester 06-51536198
penningmeester@achtvanbladel.n l
Susanne Groeneveld PR en Mediazaken  06-33702021 media@achtvanbladel.nl
Tom Schellekens Teamcoördinator 06-50806996 teams@achtvanbladel.nl
Richard van Hout Koersdirecteur 06-27206525 teams@achtvanbladel.nl

     

Bestuur TWC Het Snelle Wiel

Naam Positie Telefoon Email
Rob Kuijpers Voorzitter +31629279379 voorzitter@hetsnellewiel.nl
Regina Cornelis Secretaris +31612491763 secretaris@hetsnellewiel.nl
Vacant Penningmeester   penningmeester@hetsnellewiel.nl
Hans Bogaars Media, Sponsoring & PR 0497-643154 sponsoring@hetsnellewiel.nl
Wilfred Klappe Jeugdcommissie +31614434681  jeugd@hetsnellewiel.nl
vacant Sportzaken (Senioren) / rennerszaken@hetsnellewiel.nl
 / Algemene Zaken  / wielerparcours@hetsnellewiel.nl

Overige TWC Het Snelle Wiel

Naam Positie Telefoon Email
Carmen van Gompel Ledenadministratie 0628538336 ledenadministratie@hetsnellewiel.nl
Cindy Klappe Kledingbeheer 0612904789 kledingbeheer@hetsnellewiel.nl
Koen van de Ven Hoofdtrainer MTB / mtb@hetsnellewiel.nl
Joost van Deursen Soigneur 040-2854318 soigneur@hetsnellewiel.nl
Cor van Hoof Toerclub 0640095922 toerclub@hetsnellewiel.nl
Wil Baselmans Voorzitter Sporttechnische Commissie 0611731082 coordinator@hetsnellewiel.nl
Jurgen van Limpt  Beheer website  / website@hetsnellewiel.nl